rehab
REHABILITACE - FYZIOTERAPIE
BENÁTKY NAD JIZEROU

Náš tým

NOVINKY

 

profil

Mgr. Markéta Hasoňová, Cert.MDT

životopis
profil

Gabriela Šáfrová, DiS.

životopis
profil

Tereza Volkmanová, DiS.

životopis
profil

Věra Svobodova

 

Mgr. Vojtěch Veselý

životopis

profil

Bc. Zuzana Zahrádková


životopis
profil

Petra Körnerová


životopis
profil

Radek Farkač


asistent


18. 12. 2018

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží. Podporuje funkci mízní soustavy, čímž zrychluje látkovou výměnu a snižuje otok. Doporučujeme ji při poúrazových či pooperačních stavech doprovázených otokem a doplňujeme přístrojovou lymfodrenáží (Lymphastim BTL). Tuto techniku provádí Bc.Zuzana Zahrádková a není hrazena pojišťovnou. Cena 500 Kč/hod.

18. 12. 2018

Prodej pantoflí Peter Legwood

Již téměř rok nosíme a prodáváme tyto skvělé pantofle. Jedinečnost této obuvi je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu. Pantofle jsou upravitelné na místě, takže nepadají z nohy prstíky mají pohodu ;) Cena 1400 Kč (vč.úpravy)

09. 08. 2018

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Od září začínáme s cvičením pro těhotné pod vedením fyzioterapeutky Mgr. Markéty Hasoňové. Cvičení se bude konat čtvrteční večery od 19:00, v případě zájmu kontaktujte přímo lektorku na email: marketa.hasonova@gmail.com.