loading
Komplexní ambulantní služby
Léčebné rehabilitace
Rehabilitační lékařství
Návrat k normálu
24. 05. 2020

Od 25.5.2020 téměř plně obnovujeme pracovní dobu. Nadále platí zvýšená opatrnost, nošení roušek, dezinfekce rukou, omluva z terapie v případě respiračního onemocnění, či kontaktu s osobou v karanténě.

OMEZENÍ PROVOZU
19. 03. 2020

S ohledem na situaci výrazně omezujeme provoz, ošetřujeme pouze ZDRAVÉ akutní pacienty. Objednávky, informace či konzultace vyřizuje Markéta Hasoňová na tel. 773611703. Děkujeme za pochopení.

Kurz ranní jóga
06. 03. 2020

Otevíráme další kurz jogy pro začátečníky i pokročilé s Gábinou Šáfrovou,

středa od 11.3.2020 od 8:00,

10 + 1 lekcí

cena 5 osob 1300 Kč, 4 osoby 1400 Kč

Zájemkyně volejte na 326 316 507.


 

Rehabilitace Benátky nad Jizerou - REHABE

Naše centrum Vám nabízí komplexní ambulantní služby v oboru fyzioterapie, léčebné rehabilitace, rehabilitačního lékařství a neurologie. Spolupracujeme s pojišťovnami VZP, ZPŠ, VoZP, OZP a MV, ale poskytujeme služby pro samoplátce.

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na diagnostiku, terapii a prevenci všech problémů pohybového aparátu, tedy bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů...

Úzce spolupracujeme s neurologem (MUDr. Viták u nás ordinuje každé pondělí), dále s místními praktickými lékaři, lékaři z oboru ortopedie, chirurgie, gynekologie, pediatrie.

 Snažíme se o komplexní přístup ke svým klientům. Nejprve odebereme anamnézu (probereme problém, jeho příčinu, průběh, související okolnosti), provedeme vyšetření a zvolíme následnou terapii. Dále většinou následuje domácí instruktáž a doporučení ke změně pracovního či domácího prostředí. Po ukončení terapie předepsané lékařem nabízíme možnost pokračovat dále pravidelně v terapii za přímou platbu. Zajistíme tím prevenci recidiv díky motivaci a kontrole nad naučenými cviky. Nabízíme také skupinové kurzy pilates, jogy, SMSystém, DNS, cvičení pro těhulky.

 

 

iconREHABE s.r.o.
Vaněčkova 78
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO