loading
Komplexní ambulantní služby
Léčebné rehabilitace
Rehabilitační lékařství

Novinky

Manuální lymfodrenáž
18. 12. 2018

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží. Podporuje funkci mízní soustavy, čímž zrychluje látkovou výměnu a snižuje otok. Doporučujeme ji při poúrazových či pooperačních stavech doprovázených otokem a doplňujeme přístrojovou lymfodrenáží (Lymphastim BTL). Tuto techniku provádí Bc.Zuzana Zahrádková a není hrazena pojišťovnou. Cena 500 Kč/hod.

Prodej pantoflí Peter Legwood
18. 12. 2018

Již téměř rok nosíme a prodáváme tyto skvělé pantofle. Jedinečnost této obuvi je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu. Pantofle jsou upravitelné na místě, takže nepadají z nohy prstíky mají pohodu ;) Cena 1400 Kč (vč.úpravy)

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
09. 08. 2018

Od září začínáme s cvičením pro těhotné pod vedením fyzioterapeutky Mgr. Markéty Hasoňové. Cvičení se bude konat čtvrteční večery od 19:00, v případě zájmu kontaktujte přímo lektorku na email: marketa.hasonova@gmail.com.


 

Vítejte na stránkách REHABE

Naše centrum Vám nabízí komplexní ambulantní služby v oboru fyzioterapie, léčebné rehabilitace, rehabilitačního lékařství a neurologie. Spolupracujeme s pojišťovnami VZP, ZPŠ, VoZP, OZP a MV, ale poskytujeme služby pro samoplátce.

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na diagnostiku, terapii a prevenci všech problémů pohybového aparátu, tedy bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů...

Úzce spolupracujeme s neurologem, dále s místními praktickými lékaři, lékaři z oboru ortopedie, chirurgie, gynekologie, pediatrie.

 Snažíme se o komplexní přístup ke svým klientům. Nejprve odebereme anamnézu (probereme problém, jeho příčinu, průběh, související okolnosti), provedeme vyšetření a zvolíme následnou terapii. Dále většinou následuje domácí instruktáž a doporučení ke změně pracovního či domácího prostředí. Po ukončení terapie předepsané lékařem nabízíme možnost pokračovat dále pravidelně v terapii za přímou platbu. Zajistíme tím prevenci recidiv díky motivaci a kontrole nad naučenými cviky. Nabízíme také skupinové kurzy pilates, jogy, SMSystém, DNS, cvičení pro těhulky.

 

 

iconREHABE s.r.o.
Vaněčkova 78
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO