loading
Komplexní ambulantní služby
Léčebné rehabilitace
Rehabilitační lékařství
Recepce uzavřena do 1.10.22
19. 10. 2022

Z důvodu uzavření recepce do 1.11.22, nepřijímáme nyní nové objednávky.
Vyčkejte prosím přítomnosti našeho pana asistenta ve středu 2.11.22.

Do té doby prosím pište omluvy na náš email info@rehabe.cz, neboť telefony nestíháme brát.

Děkujeme za pochopení;)

Nový ceník
04. 10. 2022

Upozorňujeme na změnu ceníku od 1.10.2022.

Kouknout se na něj můžete zde >>

Trápí vás postcovidový syndrom?
29. 08. 2022

POMOCI MŮŽE REHABILITACE A VYSOKOVÝKONNÝ LASER

Při postcovidovém syndromu může pomoci rehabilitace ve formě individuální fyzioterapie doplněné dechovou terapií. U nás ji lze doplnit MLS® laserovou terapií, se kterou máme výborné zkušenosti. Pacientům se lépe dýchá a zlepší se tolerance na zátěž.

Cena 300 Kč aplikace

balíček 5 aplikací 1250 Kč

ZPŠ přispívá 1000 Kč ročně.

Více v článku, odkaz zde >>


 

O nás

,,Než začnete někoho léčit zeptejte se ho, jestli se vzdá věcí, kvůli kterým je nemocný." Hippokrates

 

Naše centrum Vám nabízí komplexní ambulantní služby v oboru fyzioterapie, léčebné rehabilitace, rehabilitačního lékařství a neurologie pro všechny věkové kategorie. Spolupracujeme s pojišťovnami VZP, ZPŠ, VoZP, OZP a MV. Poskytujeme služby pro samoplátce na základě diagnózy určené lékařem.

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na diagnostiku, terapii a prevenci všech problémů pohybového aparátu, tedy bolestí zad, kloubů a svalů, funkčních i degenerativních onemocnění, poúrazových a pooperačních stavů...

Úzce spolupracujeme s neurologem (MUDr. Viták u nás ordinuje každé pondělí), dále s místními praktickými lékaři, lékaři z oboru ortopedie, chirurgie, gynekologie, pediatrie.

Věříme, že se tělo dokáže uzdravit samo, pokud mu nasloucháme. Našim pacientům jsme průvodcemi na cestě za poznáním vlastního těla. Snažíme se o komplexní přístup. Nejprve odebereme anamnézu (probereme problém, jeho příčinu, průběh, související okolnosti), provedeme vyšetření a zvolíme terapii. Následuje domácí instruktáž a doporučení ke změně životních stereotypů, pracovního či domácího prostředí.

Po ukončení terapie předepsané lékařem nabízíme možnost pokračovat dále pravidelně v terapii za přímou platbu. Zajistíme tím prevenci recidiv díky motivaci a kontrole nad naučenými cviky. Pořádáme skupinové lekce pilates, jogy, DNS, SMSystem a pro těhulky.

 

 

iconREHABE s.r.o.
Vaněčkova 78
294 71 Benátky nad Jizerou
IČO 62959166
ČÚ 107-4005750247/0100
iconINSTAGRAM